Concursului Național „Educație rutieră, educație pentru viață” 2024

Școala noastră a organizat ieri, 18.06.2024, la Sala Sporturilor din localitate, în parteneriat cu ISJ Constanța și IPJ Constanța, etapa județeană a Concursului Național „Educație rutieră, educație pentru viață” 2024. Școala noastră a fost reprezentată cu cinste de un echipaj format din patru elevi coordonat de prof. Miclea Viorel, echipaj ce s-a clasat pe locul I și, drept urmare, s-a calificat la etapa națională a concursului care se va desfășura în luna iulie la Tîrgoviște. Felicitări elevilor pentru seriozitate, ambiție și dorința de a fi cei mai buni, , d-lui profesor pentru coordonarea echipajului și echipei manageriale a școlii pentru organizarea concursului!