• +40241 231 017
 • secretariat@scoala1valu.ro
 • Str. Calea Dobrogei, Nr. 47 Com. Valu lui Traian, Jud. Constanta
 • SUNTEM CAMPIONI !!!!!!!!!

  SUNTEM CAMPIONI !!!!!!!!!           Echipa reprezentativă de fotbal băieți – U14 a școlii noastre a reușit o mare performanță și a devenit CAMPIOANA JUDEȚULUI CONSTANȚA, la U 14 ”ONSȘ FOTBAL -CUPA ISF ”, ediția 2023-2024.           A fost un drum greu în care băieții au demonstrat pas […]

  LA UN PAS DE PODIUM

  LA UN PAS DE PODIUM  Echipa reprezentativă de fotbal băieți U14 a școlii noastre a mai făcut un pas spre medalii. După ce într-un meci de baraj a eliminat echipa reprezentativă a Liceului Decebal , în sferturile de finală băieții au făcut din nou un joc foarte bun obținând o victorie meritată 6-0 cu Școala […]

  Simpozion – 24 IANUARIE 1859

  Simpozion 24 IANUARIE 1859 – UNIREA PRINCIPATELOR ROMANE

  Simpozionul „24 Ianuarie 1859 – Unirea Principatelor Române”, la Muzeul de Istorie Națională și Arheologie Constanța

  Simpozionul „24 Ianuarie 1859 – Unirea Principatelor Române”, la Muzeul de Istorie Națională și Arheologie Constanța

  24 IANUARIE ZIUA UNIRII PRINCIPATELOR ROMÂNE

  24 IANUARIE – ZIUA UNIRII PRINCIPATELOR ROMÂNE Valu lui Traian, 2024 Pliant eveniment    

  Archive