• +40241 231 017
 • secretariat@scoala1valu.ro
 • Str. Calea Dobrogei, Nr. 47 Com. Valu lui Traian, Jud. Constanta
 • ORGANIZARE CONCURS ÎN VEDEREA OCUPĂRII POSTULUI VACANT DE ADMINISTRATOR DE PATRIMONIU IS
  ”ȘCOALA ALTFEL” ÎN CADRUL ȘCOLII GIMNAZIALE NR. 1 VALU LUI TRAIAN
  Activități de prevenire a victimizarii minorilor si a siguranței in mediul online

  Vineri 10 martie 2023 ,în săptămâna “Școala Altfel”, Biroul de analiză și prevenire a criminalității din cadrul IPJ Constanța a fost prezent în Școala Gimnazială nr. 1 Valu lui Traian. Reprezentanții acestuia, agent șef Niculaie Dan și inspector Elena Mircea, au realizat, cu elevii claselor de la ciclu primar – pregătitoare – clasa IV, activități […]

  Activități Școala Altfel 10 Martie 2023
  Activități Școala Altfel 9 Martie 2023

  Archive